gamocdebi_01გამოცდები 2013

V1 კლასი
1 მათემატიკა (წერა)11.06. 9:00 სთ. 
2 მშობლიური ენა და ლიტერატურა (წერა) 14.06. 9:00 სთ.
3 რუსული ენა (ზეპ.) 18.06. 9:00სთ. 
 
V2კლასი

1 მათემატიკა (წერა)11.06.  9:00 სთ. 
2 მშობლიური ენა და ლიტერატურა (წერა) 14.06. 9:00 სთ
3 რუსული ენა (ზეპ.) 18.06. 9:00სთ. 

V3კლასი

1 მათემატიკა (წერა)11.06.  9:00 სთ. 
2 მშობლიური ენა და ლიტერატურა (წერა) 14.06.  9:00 სთ.
3 რუსული ენა (ზეპ.) 19.06 9:00სთ.

V4კლასი

1 მათემატიკა (წერა)11.06.  9:00 სთ. 
2 მშობლიური ენა და ლიტერატურა (წერა) 14.06.  9:00 სთ. 
3 რუსული ენა (ზეპ.) 19.06.  9:00სთ.

VI1კლასი

1 ინგლისური ენა  (ზეპ.)22.06 13:00 სთ.
2 ქართული ენა და  ლიტერეატურა გამოცდების ეროვნული ცენტრი 16.06. 14:00 სთ - 15:30 სთ.
3 მათემატიკა გამოცდების ეროვნული ცენტრი       18.06        14:00 სთ - 15:30 სთ.
4 ინგლისური ენა გამოცდების ეროვნული ცენტრი 20.06        14:00 სთ- 15:30 სთ.

VI2კლასი

1 ინგლისური ენა  (ზეპ.) 22.06.  9:00 სთ.
2 ქართული ენა დალიტერატურა გამოცდების ეროვნული ცენტრი 16.06 12:30 სთ -14:00 სთ
3 მათემატიკა გამოცდების ეროვნული ცენტრი           18.06     12:30 სთ -14:00 სთ
4 ინგლისური ენა გამოცდების ეროვნული ცენტრი     20.06     12:30 სთ -14:00 სთ

VI3კლასი

1 ინგლისური ენა  (ზეპ.) 21.06.  9:00 სთ. 
2 ქართული ენა და  ლიტერეატურა გამოცდების ეროვნული ცენტრი 16.06  11:00სთ.
3 მათემატიკა გამოცდების ეროვნული ცენტრი        18.06  11:00სთ.
4 ინგლისური ენა გამოცდების ეროვნული ცენტრი  20.06  11:00სთ
 
VII1კლასი

1 მათემატიკა  (წერა) 11.06.  12:00 სთ.
2 გეოგრაფია (ზეპ.) 15.06.   9:00 სთ. 
3 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 21.06.   9:00 სთ.
4 გერმანული ენა (ზეპ.) 25.06. 9:00 სთ. 

VII2კლასი

1 მათემატიკა  (წერა) 11.06. 12:00 სთ.
2 გეოგრაფია (ზეპ.) 17.06.  9:00 სთ. 
3 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 21.06 .9:00 სთ. 
4 გერმანული ენა (ზეპ.) 26.06.  9:00 სთ. 


VIII1კლასი

1 ბიოლოგია  (წერა) 12.06.   9:00 სთ. 
2 მათემატიკა (წერა) 15.06.   16:00 სთ. 
3 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 19.06.  16:00 სთ. 
4 ისტორია (ზეპ.) 23.06 .9:00 სთ.
5 ინგლისური ენა (წერა) 26.06. 12:00 სთ.
6 ინგლისური ენა (ზეპ.) 27.06.   9:00 სთ. 


VIII2კლასი

1 ბიოლოგია  (წერა) 12.06 .9:00 სთ. 
2 მათემატიკა (წერა) 15.06.  16:00 სთ.
3 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 19.06. 16:00 სთ.
4 ისტორია (ზეპ.) 23.06 .14:00 სთ. 
5 ინგლისური ენა (წერა) 26.06. 12:00 სთ.
6 ინგლისური ენა (ზეპ.) 27.06. 14:00 სთ. 


IX კლასი

1 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 05.06.    16:00 სთ. 
2 გეოგრაფია (ზეპ.) 07.06.  12:00 სთ.
3 ფიზიკა  (წერა)    14.06.    16:00 სთ. 
4 ინგლისური ენა (ზეპ.) 23.06.  9:00 სთ.
5 მათემატიკა   გამოცდების ეროვნული ცენტრი      16.06.  9:00სთ
6 ინგლისური ენა გამოცდების ეროვნული ცენტრი  21.06.  9:00სთ
7 ისტორია გამოცდების ეროვნული ცენტრი            18.06.   9:00 სთ
8 ბიოლოგია გამოცდების ეროვნული ცენტრი           20.06. 9:00 სთ


X1კლასი

1 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 04.06 .16:00 სთ. 
2 მათემატიკა  (წერა)       07.06.      16:00 სთ. 
3 ინგლისური ენა (წერა) 11.06.    16:00 სთ. 
4 ინგლისური ენა (ზეპ.) 12.06.      9:00 სთ. 
5 ბიოლიგია (წერა)          17.06.    16:00 სთ. 
6 ქიმია (წერა)                   21.06.    16:00 სთ.
7 ფიზიკა  (წერა)              25.06.    16:00 სთ. 
8 გერმანული ენა (ზეპ.) 28.06 .    9:00 სთ.


X2კლასი

1 ქართული ენა და  ლიტერეატურა (წერა) 04.06.    16:00 სთ. 
2 მათემატიკა  (წერა)        07.06.    16:00 სთ.
3 ინგლისური ენა (წერა) 11.06.    16:00 სთ. 
4 ინგლისური ენა (ზეპ.)  12.06.    14:00 სთ. 
5 ბიოლიგია (წერა)           17.06.    16:00 სთ. .
6 ქიმია (წერა)                    21.06.    16:00 სთ
7 ფიზიკა  (წერა)                25.06.    16:00 სთ. 
8 გერმანული ენა (ზეპ.)     28.06.    14:00 სთ. 


XI1–XI2კლასები

1 ფიზიკა (წერა) 08.06 16:00 სთ.
2 გეოგრაფია (წერა) 12.06.  16:00 სთ.
3 ქიმია (წერა) 18.06.  16:00 სთ. 
4 ბიოლოგია (წერა) 26.06.  16:00 სთ.







გიმნაზიის დირექტორი:     ;/გ. აბდუშელიშვილი/